Reklam
Çevre

Hot Tug – Soğuk Brienz Gölü’nde sıcak bir banyo

Yarı tekne, yarı küvet: İşte Hot Tug. 38 derece sıcak suda rahatça oturup, alnınızda kar taneleri erirken Brienz Gölü üzerinde gezinmek istermiydiniz. Kış banyoları hiç bu kadar serin olmamıştı.

Soğuk kış aylarında sıcak bir banyodan daha rahatlatıcı ne olabilir? Özel kış banyosu, neredeyse 40 derecelik suyla dolu bir küvetin açık havada olduğu bir banyodur. Berrak, taze kış havası akciğerlere rahatlatıcı bir şekilde akarken, ılık su uzuvları rahatlatır. Sıcak küvete erişimi olan herkese mutluluk getirilir.

Daha iyi bir şey olabilir mi? Aslında evet! Ve bu gölde yüzen bir jakuzi. Adı Hot Tug’dır ve ülkedeki tek kişi Interlaken yakınlarındaki Brienz Gölü’ndedir. Bu küvet ve tekne kombinasyonu 38 derecelik suyla doldurulmuştur ve altı kişiye kadar alana sahiptir. Konuklar, elektrik motoru sayesinde rahatlatıcı banyoları sırasında Brienz Gölü’nün etrafında rahatça dolaşabilirler. Küçük bir tahta soba, 90 dakikalık yolculuk boyunca suyun sıcak tutulmasını sağlıyor.

Bir kış banyosu bundan daha muhteşem olamaz: Karla kaplı ormanların bulunduğu yamaçlar göl kıyısının her iki yanında dik bir şekilde yükselir ve batıya doğru manzara Bernese Alpleri’nin karla kaplı zirvelerine açılır. eşsiz bir dağ manzarası.

https://youtube.com/shorts/CTXYQ8GjQwM?si=kDlohKvucJzaoC3j

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu